Günümüzde Nice Servis

Günümüzde Nice Servis

Günümüzde sık kullanılan otomatik kapı markası olan nice markasıdır.Otomatik kapılar hayatımızı kolaylaştırmakla birlikte güvenlik önemleri alanında da kullanılmaktadır. bina otoparklarında kullanılan mantar bariyer, kollu bariylerler sayesinde izinsiz araç giriş çıkışlarını engellemektedir. Bu durum ise hem izinsiz araç giriş çıkışlarını hemde düzenli otopark sistemini yaratıcaktır. Fotoselli kapılar ise sürekli açılan veya iş yeri kilitleme sistemini ortadan kaldıracaktır. Yani otomatik kilit sistemiyle sınırlı  kısacası sensör sistemiyle çalıştığı için kişiyi gördüğü zaman otomatik olarak açılıp kişi fotoselli kapı alanında çıkınca ise otomatik olarak kapanacaktır. hem soğuk hava girmesini engellemeye yönelik hemde firma,şirket imajını arttırmaya yöneliktir.Nice Yekili Servis olaraktan tüm nice marka ürünlerin bakım,onarım,tamir servis işlerini güvenle yapmaktayız.Nice yetkili bayisi olaraktan otomatik kapı sistemlerinde bizlere ulaşabilirsiniz.

Teknolojik yaşam alanlarında minumum enerji ile maksimum güç sağlayan Nice Otomatik Kapı Servisi ürünleri ile konforun keyfi sizlerle.Bir telefon uzağınızda olan Nice markası Dünyaca ünlü olmakla birlikte  otomatik kapı sistemlerinde sürekli güven ve garanti vermektedir.

Nice Servisi olaraktan bakım, onarımı tavsiye etmekteyiz.Bakımı onarımı yapılmayan nice marka ürünler yaşamımızı kolaylaştırdığı gibi zorlaştıracaktır. Kaza durumlarıyla karşılaşmanız halinde bakımı ve servisi yapılmayan ürünlerden sorumlu değildir.Kullanıcı hatası diye geçmekte olan durumlarda Nice markası sorumluluk kabul etmemektedir.

Nice İstanbul bayisi olarak her türlü model, yedek parça imkanı ve uygun aksesuar desteği ile tüm müşterilerinin sorunlarına çözüm üretmektedir. Nice Servisi hizmeti almak için bizlere iletişim kısmında ulaşabilir ve teknik destek alabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız.