Nice İstanbul Servisi

Nice İstanbul Servisi

 

 

Nice Yetkili  Servisi olarak eğitimli, deneyimli  ve konusunda uzman teknik eleman ve profesyonel ekipmanlarla ısıtma ve soğutma hizmetleriyle İstanbul’un tüm ilçelerinde nice servis hizmeti veriyoruz. Nice Teknik Servisi tüm marka ve model klimalarınıza servis ve teknik destek hizmeti vermektedir.

 

Nice otomatik kapı motorunuz yeterli fayda sağlamak istiyorsanız uzman bir servise montaj yaptırın ve bakımlarını belli aralıklar ile takip edin. Nice Servisi olarak nice montajı, bakımı ve tamiri konusunda uzmanız. Nice montajı sırasında iç ve dış üniteni asıldığı duvarın sağlamlığı önemlidir. Bağlantı boruların duruşu ve sızdırmazlığına dikkat edilmelidir. Askı aparatı doğru asılmalı, boruların geçeceği delik ideal yerine açılmalıdır. Elektrik bağlantısı için kullanılan kablo kesitlerine dikkat edilmelidir.  Dış ünite sağlam bir yere monte edilmelidir. Hava akışı rahat olmalıdır.

 

Ne kadar suya dayanıklı olsada periyodik bakımları yaptırılmalı ve su,böcek vs gibi unsurların kaçmaması için dikkat edilmelidir. Nice Servisi hizmetini  10 yıllık tecrübemizle alanında uzmanlaşmış ekibimizle sağlamaktayız.Nice Servisi için bizlere ulaştığınız andan irtibaren sizlere teknik destek sağlayacak teknik ekibimiz mevcuttur.

Günümüzde Nice marka otomatik kapıların tutulma nedeni düşük maliyetli ve yüksek kaliteli olmasıdır. Günde bir milyon açılımı destekleyen nice otomatik kapılar hayatımızın heryerinde yer almaktadır. Gerek avm,otopark,hastane, vb. gibi alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır.

 

İl ve ilçe farketmeksizin bulunduğunuz semtinde nice motor arıza tespiti, bakımı, tamiri, onarımı ve garantili yedek parça değişimi ile montaj servisi hizmetleri sunmaktadır. %100 Müşteri memnuniyeti prensibi ve 7/24 hizmet anlayışı ile Nice Yetkili Servisi olarak hizmetindeyiz.Bizlere ulaşmak için iletişim kısmında bulunan irtibat numarasıyla güvenle ulaşabilirsiniz.