Nice Yetkili Servisi

Nice Yetkili Servisi

 

 

Nice otomatik kapı markası olmakla birlikte türkiyede çok kullanılan kapı motorlarından birisidir. İtalyan markası olan nice güvenlik önlemleri arasında yer almaktadır. kullanılan kapılara göre değişiklik gösteren nice marka otomatik kapılar bariyer olarak kullanılıyorsa araç giriş çıkışlarını engellemektedir. yani izinsiz araç girişleri olmamasına yaramaktadır bir diğeri ise güvenli geçiş sistemidir.sıralı geçiş de diyebiliriz. bahçe kapısı motorları ise özel müstakil evlerimizin kapılarıdır. müstakil ev alanımıza baska araçların veya canlı varlıkların girmesine engel olucaktır.Güvenlik önlemleri adı altında hizmet sağlayan nice yüksek kaliteyi göze alaraktan ürün ve hizmet sağlamaktadır.

Nice yetkili servis olaraktan Nice marka ürünlerin ürün hizmetini ve ürünlerin bakım,onarım,tamir, servis hizmetini sağlamaktayız. Nice markasının yaptığı açıklamalarda otomatik kapılarımız uzun ömürlüdür yalnız bakımı, onarımı yapıldığı sürecedir sözünü tekrar hatırlatmak isterim.Doğal afetlerden dolayı veya kullanım durumuna göre servislern önemi oldukça önemlidir.

Nice yetkili servis Teknik Servis olarak, her türlü Nice ürünü için, bakım, onarım, tamir, cihazların yerinden sökülmesi, montajı, ekspertiz hizmeti, de monte hizmeti, kullanm dışı bırakılan cihazların uzun süre saklanması için gerekli önemlerin alınması gibi hizmetleri sunmaktayız.Müşteri memnuniyetinin amaç edinildiği firmamızda satış sonrası verilen servis ve destek hizmetleri ile sizler de firmamızdan memnun kalacaksınız. Bizlere ulaşmak için iletişim kısmında yazan irtibat numarasıyla ulaşabilirsiniz.Siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur ve mutluluk duyarız. Nice yetkili servis